Godność

Głównym celem naszej fundacji jest stworzenie miejsca gdzie osoby z niepełnosprawnością znajdą swój dom, bezpieczne miejsce do życia i rozwoju.

Niezależność

Stwarzamy warunki do całkowitego samostanowienia osób z niepełnosprawnością. Pracujemy w metodyce relacyjno-rozwojowej przekładając potrzeby beneficjenta nad możliwości organizacyjne.

Bezpieczeństwo

Wykwalifikowany personel Fundacji czuwa 24/7, dbając o dobrostan mieszkańców i podopiecznych, zawsze działając w atmosferze poszanowania i zrozumienia.

Samodzielność

Podopieczni Fundacji korzystają z komfortowych warunków mieszkalnych i lokalowych, w których mogą rozwijać swoje zdolności i realizować swoje potrzeby wynikające z niepełnosprawności i nie tylko.

Przeszklony dach sprawia, że salon części mieszkalnej jest naturalnie doświetlony, a wieczorami przy odrobinie szczęścia można obserwować nocny ruch księżyca 🌙 i gwiazdy 🌟

Mieszkańcy i rośliny są zadowolone! Konstrukcja stalowa naszego dachu wymaga czasami interwencji dekarskiej. W tym roku pilne punktowe uszczelnienie dachu było możliwe dzięki 10.000 zł dotacji ze środków publicznych.

-————————

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu #PROO. Komitet do spraw Pożytku Publicznego

Centrum Opiekuńczo- Mieszkalne Malwa już działa i jest dostępne dla mieszkańców Warszawy. Oferujemy 20 miejsc pobytowych z wyżywieniem i usługami opiekuńczymi dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w stopniu znacznym lub umiarkowanym. Dwie kondygnacje mieszkalne z jednoosobowymi lokalami z prywatnymi łazienkami wraz z przestronnym salonem są do dyspozycji mieszkańców COM.